Aktuality
www.bcstar.cz    kontakt
Nepřehlédněte
PROMO Videa

Gala březen 2011

gala_brezen_2011.png
 

Gala říjen 09

 

Retro březen 09

 

Gala květen 08

 

Gala říjen 08

 

Gala 07

 

Boxeři poprvé doma nevyhráli

Pondělí, 19 březen 2007
prvni_liga_small.jpgV sobotu prvoligový boxerský celek BC Plzeň hostil ve sportovním areálu Bacardi silný tým CB Ostrava. Oba kluby jsou na předních místech a tak se čekala urputná bitva o prvenství. Ostrava přijela v silné sestavě a dovezla všechny váhy. V prvním zápase do 54 kg hostující Eduard Chačaturian porazil 3 : 0 na body domácího Ruslana Schachaldaieva a v další váze do 57 kg opět náš boxer Jaroslav Kořínek neporazil Filipa Baráka a prohrál na body těsně 2 : 1. Změna skóre nastala až v kategorii do 60 kg, kdy po téměř vyrovnané bitvě Petr Stejspal, boxující za domácí tým, porazil těsně na body Lukáše Góreckiho.
Celý článek...
 

Podneckému se podařil návrat do ringu - Rakovník

Pondělí, 12 březen 2007
V sobotu v se nedalekém Rakovníku boxovalo další Oblastní kolo v boxu. Za oddíl Star Plzeň nastoupili kadet Jan Simbartl ve váze do 63 kg a Petr Podnecký ve váze do 91 kg v kategorii mužů. Jan Simbartl měl ve svém prvním zápase proti sobě Martina Bendu z Brandýse nad Labem. Honza prohrál na body, má sice výborný pohyb po ringu, ale musí především zlepšit kryt a fyzickou kondici.
Celý článek...
 

Ženy a kadeti přivezli medaile z Mistrovství republiky v boxu

Pondělí, 05 březen 2007
MCRkadeti_small.jpgO víkendu proběhlo v Jablonci nad Nisou Mistrovství republiky kadetů a žen v boxu. Za Plzeň tam odjeli Tereza Lukešová z JK Boxu Plzeň a z Naramy Plzeň to byli Iveta Tomšíková, Jiří Štádler a Václav Pytel. Pro Tomšíkovou a Pytla to byl první velký turnaj.
Lukešová startuje většinou ve váze do 63 kg, ale nyní vzhledem k okolnostem se na místě pokoušela shodit do 60 kg. To se jí nepodařilo a navíc měla smolný los, kdy jí jako první soupeřka byla vylosována Danuše Dilhofová z Lady box Brno. Dilhofová je šestinásobnou mistryní republiky a za svou kariéru prohrála v Čechách jediné utkání.
Celý článek...
 

Plzeňským boxerům se dařilo v Třeboni

Neděle, 25 únor 2007
V sobotu se v Třeboni odehrálo další Oblastní kolo v boxu. Tohoto kola se zúčastnilo 95 boxerů a proběhlo 41 utkání a boxerský maratón trval šest a půl hodiny. Za Plzeň startovalo 16 ! sportovců, z toho dvě ženy.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Následující > Konec >>

Výsledky 352 - 355 z 355
soupiska

Partner Denisy Pauerové
Definice boxu
Úpolový sport dvou soupeřů stejné hmotnostní kategorie, kteří se snaží pomocí úderů pěstmi na pravidly povolenou část hlavy a těla zvítězit buď získáním bodové převahy nebo vítězstvím k.o.